TAŞIMA NASIL OLMALIDIR
Evrensel ahlak anlayışına sahip olmayan hiçbir kurum ısrarla belirtiyoruz ki uzun soluklu olmaz. Bu durum sözcüklerle başlar daha sonra ise her açıdan varlığımızın özünü itham eder. Kullanılan üslup ve dil profesyonelliğin önemli bir uzantısıdır. Karşılıklı sevgi ve saygı, ortaya çıkacak olan işin en iyisi olması, gelişimine olanak sağlaması açısından önemlidir. Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat olarak davranışlarımızın sınırını ve bundan doğacak sorumlulukları her açıdan kavrayarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Sizlerden talep edilen görüşme aşamasında eşyanın durumu hakkında net bilgi vermenizdir. Oda sayısı ve eşya yoğunluğu hakkında vereceğiniz net açıklamalar her iki açıdan da daha sağlıklı bir anlaşma sağlar. Bazı yerleşim yerlerinde binanın konumu ulaşım açısından zorluk yaratabilir; trafiğe kapalı olabilir yahut site yerleşimi şeklinde olup zorluk yaratabilir. Bu konular hakkında önceden bir araştırma yapmalı yahut izin talebi gerekli ise derhal gerçekleştirip bize bildirin. Andlaşma boyunca belirtilmezse eğer araç-bina mesafesi, bu tür durumlarda doğabilecek sorumluluk sizlere aittir. Aracın belirtilen gün Çalışanların kapınızda olduğu gün arayıp bizleri teyit etmeniz de önemlidir. Çalışanlarımız çalışma sürecinde makul ihtiyaçlar talep edebilir. Taşıma sürecinde eşyalarınızın başında olun. Süreç içerisinde karşılaşılan en ufak bir sorunda çalışanlar sizden ayrılmadıkça yetkili bölümleri arayıp bildirin. Taşıma sürecinde çalışanların en az birinin telefon numarasını ve özellikle araç plakalarını not edin.

Çalışan kadro uzun soluklu bir eğitimden geçmelidir, buna dikkat edin. Sonuçta taşıma yapıyorsunuz ve eşyalarınıza sıradan bir işçinin zarar vermesini istemezsiniz. Tümüyle insan gücünün yeterli olmadığını belirtmemiz gerek. Bilgisizlik ve deneyimsizlikle çok rahat eşyalarınız zarar görebilir. Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat ve Depolama şirketi olarak bizler bünyemizde tecrübeli ve sigortalı işçi bulundurmamakta. Emanet edilen eşyalara olan bir zarar sizlerin bize vermiş olduğu güvene verilen zarardır. Bizlerde aynı toplulukta yaşayan bireyler olarak almak istemediğimiz hizmeti bir başka kimseye sunmayız. Talep ettiğiniz her türlü hizmeti sözleşmede de temin ediniz.

Eşyalarınız adet ve ebatına göre çalışan sayımız ve aracımız belirlenir. Kararlaştırılan gün ve saatte kapınızda oluruz. taşımadan bir gün önce de teyit amaçlı aranır. Kararlaştırılan günde sizler tarafından bir değişiklik olacaksa eğer bunun derhal bildirilmesi gerekir.

Örneğin 3+1 ev eşyasının eleman sayısı 6 kişiliktir. 6 elemanın yapabileceği iş hacmini 5 elemana yaptırma haksızlığından kaçınırız. Bu durumda evini taşıtmak için bizlere ulaştığınız vakit hizmet ve eleman sayısı hakkında bilgi alabilirsiniz.