Hizmet Al

  • Sigortalı Nakliyat Hizmeti
  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  • Asansörlü, Donanımlı Araçlar
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
Teklif Al

İstanbul Evden Eve Şehirler arası Nakliyat
Ekşioğlu Nakliyat olarak hem İstanbul şehir içi evden eve, Hemde istanbul`dan tüm şehirlere Şehirlerarası nakliyat hizmeti verirken güven temelli hizmet sunmanın haklı sevincini herdaim hem kendimiz hemde siz değerli müşterilerimize yaşatma azmi içindeyiz.

.

Ekşioğlu Nakliyat olarak bize ulaşmanızdan sonraki en kısa süre içerisinde, konusunda deneyimli ekspertiz arkadaşlarımız aracılığı ile taşınacak eşyalarınızı yerinde inceleme ve detaylandırma çalışması yapıyoruz. Ekspertiz çalışmasının akabinde mevcut eşyalarınızın paketleme ve ambalajı için gerekli çalışma yapıldıktan sonra eşyalarınız taşıma konusunda etkin elemanlarımız tarafından lüzumu halinde Asansörlü taşıma sistemi kullanılarak araçlarımıza nizami bir şekilde güvenle yükleme yapılmaktadır.

.

Eşyalarınızın belirlenen adrese en kısa sürede nakli sağlanarak yeni adresinizde aynı özenle arkadaşlarımız tarafından sizin direktifleriniz doğrultusunda ürün yerleştime ve montajlama işlemi yapılmaktadır.
Hem İstanbul şehir içi hemde Şehirlerası Taşımacılık konusunda sizlere kalitenin, güvenin, huzurun tek adresi olduğumuzu vaadediyoruz.

.

“Ekşioğlu Nakliyat; Lojistik ve Nakliyat alanında sizlerin bütçesine uygun ekonomik ve cazip fiyatlarla sizlere hizmet etmeyi hedefleyen bir kuruluştur.”

.

Montajlama ve Nakliye süresi boyunca eşyalarınızın sorunsuz taşınması için firmamızın dikkat ettiği hususlar aşağıda anlatıldığı gibidir.

.

1- İlk olarak mobilyalar çalışanlarımız tarafından sökülmekte ve montajı yapılan mobilyalarınız uygun malzemelerle sıkıca paketlenmektedir. Sökülemeyen mobilyalarınızı balonlu naylon ambalajlarlarla bağlanmakta ve taşıma aracına yüklenmektedir.

.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi gibi beyaz eşyalar, camlı vitrinler hava kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanmaktadır.

.

3- Yatak odası mobilyalarının kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeniyle çıkıntılı bölümleri kamyonda boşluklara denk gelecek şekilde yerleştirilip özel olarak ambalajlanmaktadır.

.

4- Televizyon, DVD oynatıcıları, bilgisayar gibi elektronik cihazlar önce hava kabarcıklı balonlu malzemelere ya da battaniyelere sarılıp kolilere yerleştirilmekte ve iple bağlanmaktadır.

.

5- Bardaklar, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kağıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilmektedir.

.

6- Çiçekler, koli ve fıçılara yaprakları ve dalları kırılmayacak şekilde sabitlenmektedir.