Hizmet Al

  • Sigortalı Nakliyat Hizmeti
  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  • Asansörlü, Donanımlı Araçlar
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
Teklif Al

Ofis, Klinik ya da İş Yeri Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşımacılığı
Türkiye’nin kurumsal yazıhane taşımacılığı hizmetlerinde en oldukca tercih edilen firmayız. 1980 yılından beri; Profesyonel ekiplerimiz, geniş araç filomuz ile büro nakliyat sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi en üst ölçüde tutmak, gün geçtikçe referans listemize yeni firmaları ekleyerek büyüyen bir ofis büro taşıma şirketiyiz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi
İstanbul’un her ilçesinde hizmetlerimizi tertipli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz; kurumsal büro taşımacılığı, hastane taşımacılığı, holding taşımacılığı, kütüphane taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, laboratuvar taşımacılığı benzer biçimde birçok kurumsal hizmetler firmamızın emek verme alanları içinde yer almıştır.

Sigortalı Ofis Taşıma
Firmamız tarafından sigorta firmaları ile meydana getirilen antak kalma ile ofis nakliyat hizmetlerinizde bütün ürünleriniz sigortalı olarak taşıtılmaktadır. Bu süreçte firmamızın farkı yine ortaya çıkmaktadır. Çünkü bütün sigorta şirketleri nakliyat firmaları ile sigorta hizmetlerini sunarken kısıtlı olarak sunmaktadır. Bunun sebebi; sigorta şirketi ve taşıma firmaları arasındaki güvensizliktir. Fakat firmamız kurumsal yazıhane nakliye hizmetlerinde sigorta firmaları ile bu itimatı oldukca iyi bir halde sağlamaktadır.

Eşya Değil, Değer Taşırız.